2005 yılında kurulan işletmemiz siz değerli misafirlerine en kaliteli hizmeti en uygun şekilde vermeyi ilke edinmiştir.
   Tatilcilerini mutlu etmek unutamayacakları bir tatil yaşamaları için en ince ayrıntıyı düşünerek hizmet vermektedir.
   Gecen yıllar içersinde kazanılan tecrübemiz ile sizlere özel bir tatil yaşatmak istiyoruz , bunun için hem kalitemiz hem fiyat politikamız ile olimpos’un aranılan ve tercih edilen işletemesi olma yolunda ilerliyoruz…
 
  olimpos_zeytin_agac_evler (1) 
Beton yığınları arasında yılboyu yaşamaktan bıktıysanız , şehir yaşantısı sizin için bundan böyle çekilmez oluyorsa , tatilde yeni bir alışkanlık edinin. Yolunuz şayet Antalya Olimpos civarına düşüyorsa , hiç düşünmeden bize uğrayın Zeytin Pansiyonda sizi beklemekteyiz. Göreceksiniz , yakıcı sıcaklarda , bir gün boyunca buz gibi sularda yüzüp , el değmemiş doğanın tadını çıkarmak , size ne kadar keyif verecek.
    Tanrıların tanrısı “Zeus’un” dağlarının eteklerinde kurulup, Olympos çayının Akdeniz’in tuzlu sularıyla kucaklaşıp raksettiği, kimilerinin hayal ettiği kimilerininse gelip ayrılamadığı alışılmışın dışında farklı bir ortam.
     Burada Ağaç evlerde uyuyor, farklı ülkelerden insanlarla tanışıyor, geceleri hiç sönmeyen ateşin başında içkinizi yudumlarken, yıldızların gökteki dansına adeta şahit oluyorsunuz.
 Bu ortamda tarih, doğa, eğlence, özgürlük aynı anda yaşanıyor…
 Konaklama: Toplam 40 oda, 80+ yatak,
 Super Market, Disko Bar.
 
 
 
Tıkla Ara!
Whatsapp Destek!