Olympos Zeytin Pansiyon’a Kısa Bir Bakış
Olympos Zeytin Pansiyon’a Kısa Bir Bakış

Olimpos’ta tatil yapmayı düşünüyorsunuz ve konaklama yapmak için kendinize uygun bir yer arıyorsunuz. Biz size Zeytin Pansiyon hakkında bilgi verelim, size uygun olup olmadığına siz karar verin…

Olimpos Ağaç Evleri

Zeytin Pansiyon’un odalarının tamamı ağaç evler olarak tasarlanan ve bungalow olarak bilinen yapıdadır. Dünya üzerinde meşhur olan Olimpos ağaç evler mantığı ile kurulmuş bir işletmedir. Odalar tamamen ahşaptan küçük evler şeklinde tek katlı ve yan yanadır. Dağın ve ormanın hemen dibinde kurulmuş olan işletmedir ve ağaç evlerde kaldığınızda sabah kapıyı açar açmaz orman havasını alırsınız. Yolun ön tarfı bahçe – dinlenme alanı, arka tarı ise ağaç evlerden oluşur, böylece gürültü ses gibi etkenler uykunuzu bölmez. Ağaç evler doğal olmakla birlikte oldukça konforludur da. Hepsinin içinde duşu banyosu, 24 saat sıcak suyu ve kliması vardır. Delüks ağaç evlerde ek olarak televizyonda bulunur. Televizyonlu odada kalmak isterseniz bunu rezervasyon esnasında belirtmenizi tavsiye ederiz.

Açık Büfe Kahvaltı ve Akşam Yemeği

Olimpos Zeytin’de kahvaltı ve akşam yemekleri açık büfe olarak servis edilir. Genel olarak oda + kahvaltı + akşam yemeği olarak rezervasyon alınmaktadır. Yarım pansiyon olarak ifade edilen bu hizmet biçiminde öğlen yemeği servisi yoktur. Genelde öğlenleri denizde veya turlarda olunduğu için nadiren buna ihtiyaç duyulur ama bu durumda Olimpos’un en iddialı gözlemesini Zeytin Pansiyon’da yiyebilirsiniz. Bunun yanı sıra alakart menüde isteyebilir ve dilediğiniz yemeği sipariş edebilirsiniz. Zeytin Pansiyon’un en önemli özelliğinden birisi de kahvaltı ve yemeklerde kullanılan malzemeyi işlemeci olan ailenin kendi bahçe ve seralarından temin ediyor oluşudur. Yani tüketilen çoğu ürün yöresel ve doğaldır, bu da yemeklerin tadının uzun süre damağınızda kalacağının bir işaretidir.  Kahvaltı ve yemekler konusunda oldukça iddialı bir işletmedir, Zeytin Pansiyon..

Denize En Yakın Pansiyonlar

Zeytin Pansiyon konum olarak denize en yakın olan pansiyonlardan birisidir. Olimpos Likya Antik Kenti yüzünden sit alanı olan bir bölgedir ve bu sayede denize sıfır işletme yoktur. Bu özelliği ile doğal yapısı bozulmadan kalabilmiş bir tatil yöresidir. Denize gitmek için antik kentin içinden yürümek gerekmektedir. Zeytin Pansiyon’dan yürüme mesafesi yaklaşık 10 dakikadır. Elbette Antik Kenti dolaşmak, Likya döneminden kalan kalıntıları incelemek isterseniz bu süre uzayabilir ama  sonuç olarak denize en yakın pansiyonlardan birisidir..

 

 

Yılın 12 Ayında Açık Pansiyon

Olimpos’ta ki işletmeler genel olarak sadece yaz aylarında hizmet vermektedirler. Zeytin Pansiyon bu işletmelerden farklıdır ve yılın 12 ayında misafirlerini ağırlamaktadır. Yani Olimpos’a gelmek için illede yaz aylarını tercih etmeniz gerekmiyor. Özellikle kalabalıklardan hoşlanmayanlar için kış ayların Olimpos harika ortamlara sahip bir yer oluyor. Sakin, sessiz , huzurlu, tam kafa dinlemek için ideal..

Geniş Bahçe ve Kamelyalar..

Günün yorgunluğunu atmanız için sizlere özel geniş rahat oturabileceğiniz, tabiri caiz ise yayılabileceğiniz kamelyalar ve hamaklar ile dolu bir bahçeye sahibiz. Serin Olimpos akşamlarında içeceğinizi alıp kafa dinleyebilir, sevdikleriniz ile koyu bir sohbete dalabilirsiniz. Olimpos Zeytin’de sıcak içecekler tüm gün ücretsizdir..

Antalya Havaalanı ve Otogar Transfer Hizmeti

Zeytin Pansiyon’un sizlere sunduğu hizmetlerden biriside transfer hizmetidir. İster havalimanından, ister otogardan belirttiğiniz saatlerde sizi özel araç ile alıp kapının önüne kadar rahat ve konforlu bir yolculuk ile getiriyoruz. Transfer ücretleri için bizi aramanız yeterli..

Olimpos Zeytin Pansiyon ismi marka haline gelmiş kalite kokulu ama sıcak bir işletmedir. Kendinizi evinizde hissedeceğiniz ve sorunsuz bir tatil geçirebileceğiniz bir işletme..

Olimpos’ta tatil düşünüyorsanız bizi arayın..

 

 

 
 
 
 
Tıkla Ara!
Whatsapp Destek!